Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تغییر زمان استوری اینستاگرام

تغییر زمان استوری اینستاگرام

اینستاگرام با قابلیت اشتراک گذاری عکس و ویدئو همچنان انقلابی در حوزه رسانه های اجتماعی ایجاد می کند. تایم استوری اینستاگرام یکی از بزرگترین بازدیدهای

اینستاگرام با قابلیت اشتراک گذاری عکس و ویدئو همچنان انقلابی در حوزه رسانه های اجتماعی ایجاد می کند. تایم استوری اینستاگرام یکی از بزرگترین بازدیدهای این پلتفرم است و با انتشار همه ویژگی های جدید همچنان بسیار مرتبط است.

با استوری های اینستاگرام ، می توانید دنبال کنندگان خود را در مورد کاری که در هر لحظه انجام می دهید به روز کنید. می توانید استوری های اینستاگرام را در قالب یک فیلم کوتاه یا یک عکس عمودی ارسال کنید که در 24 ساعت ناپدید می شود. شما می توانید افرادی که استوری های اینستاگرام شما را مشاهده می کنند را پیگیری کنید و حتی می توانید استوری خود را به عنوان برجسته داستان IG به جلوی نمایه اینستاگرام خود اضافه کنید.

ما در حال مشاهده مارک های بیشتری هستیم که از استوری های اینستاگرام استفاده می کنند و ما اینجا هستیم تا بهترین اندازه استوری اینستاگرام را به شما نشان دهیم تا فیلم ها و تصاویر شما به درستی در برنامه ظاهر شود.

در اینجا برخی از بهترین شیوه ها ، همراه با ابعاد کامل استوری اینستاگرام است که به شما در ایجاد استوری های حرفه ای و جذاب اینستاگرام کمک می کند.

پاداش: استوری های اینستاگرام را در کمتر از 60 ثانیه با قالب های رایگان داستان اینستاگرام ما ایجاد کنید!

تغییر زمان استوری اینستاگرام

ابعاد استوری اینستاگرام 1080 پیکسل در 1920 پیکسل است که نسبت تصویر آن 9:16 است. این بدان معناست که ویدیو یا عکس داستان IG شما باید 1080 پیکسل عرض و 1920 پیکسل ارتفاع داشته باشد.

ابعاد استوری اینستاگرام اندازه پیکسل
فرمت های فایل تصویری پشتیبانی شده PNG هستند. و JPG و اندازه تصویر استوری اینستاگرام شما باید کمتر از 30 مگابایت باشد.

ابعاد داستان تغییر زمان اینستاگرام برای ویدئو برابر با 1080 در 1920 پیکسل است و اندازه فایل ویدیویی داستان IG شما باید کمتر از 4 گیگابایت باشد. تنها دو فرمت فایل تصویری اینستاگرام پذیرفته شده MP4 است. (که بسیار توصیه می شود) و MOV. فایل های ویدئویی

اینستاگرام در مورد اندازه استوری های اینستاگرام شما بسیار سختگیرانه عمل می کند. اگر عکس یا ویدئویی را در استوری اینستاگرام خود آپلود کنید که با ابعاد مورد نیاز مطابقت ندارد ، اینستاگرام عکس یا ویدیوی شما را برش داده و گاهی اوقات روی آن بزرگنمایی می کند. این باعث از بین رفتن کیفیت و گاهی اوقات جلوه های بصری مهم می شود.

چگونه می توانم استوری اینستاگرام ایجاد کنم؟
اگر به دنبال افزودن یک عکس یا فیلم ساده به داستان خود هستید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از یک فیلم عمودی فیلم بگیرید یا با دوربین یا تلفن هوشمند خود عکس عمودی بگیرید.

بله ... درست است ... برعکس نحوه فیلمبرداری معمولاً ویدئوها. ویدئوی عمودی به شما امکان می دهد از املاک بیشتر صفحه نمایش Instagram در استوری های خود استفاده کنید.

اگر به دنبال ایجاد استوری اینستاگرام با متنی جذاب و تصاویری حرفه ای هستید ، چند مرحله دیگر نیز باید در نظر بگیرید.

می توانید از برنامه ای مانند Snappa برای ایجاد استوری اینستاگرام برای خود یا برای کسب و کار خود استفاده کنید. از بین انواع قالب های استوری اینستاگرام که به خوبی طراحی شده اند ، می توانید از آنها برای سفارشی کردن نیازهای اجتماعی خود استفاده کنید.

در اینجا ویدئویی وجود دارد که نشان می دهد چگونه می توانید در کمتر از 5 دقیقه طرح استوری اینستاگرام ایجاد کنید.

منبع: blogsky.com

ارسال نظر

آمار

  • بازدید امروز: 15
  • بازدید دیروز: 39
  • بازدید کل: 8323